17 Ocak 2019

Hakkımızda

Elazığ Fırat Üniversitesi Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Öğrenci Topluluğu 2006 Yılında Tekno Girişimci bir ruhla kurulmuştur.

FEBİTEK’in amacı, üniversitesi öğrencilerinin teknolojik araştırma, çalışma ve tartışmalara katılımını sağlamak, teknolojik ve bilimsel araştırma yapmak için her açıdan desteklemek ve topluluğumuz içerisinde yapılan çalışmalarla araştırmacı, ileri görüşlü, üretken, aktif bir fert olma bilincini yerleştirmektir.

Güncel , dinamik , yeni ve uyumlu ekibimizle birlikte teknoloji, bilgisayar, siber güvenlik ve tüm mühendis adaylarının kariyer girişimleri kapsamında etkinlikler, eğitimler ve konderanslar düzenlemekteyiz.

                      MİSYONUMUZ

Üniversite öğrencilerinin teknolojik araştırma, çalışma ve tartışmalara katılımını sağlamak, teknolojik ve bilimsel araştırma yapmak , her açıdan destek olmak ve Fırat Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Kulübü içerisinde yapılan çalışmalarla araştırmacı, ileri görüşlü, üretken, aktif bir fert olma bilincini yerleştirmektir.

             VİZYONUMUZ

Özgüveni yüksek ,tutkulu, özverili ve alanında aktif ekibimizle bir kulübün çok daha ötesinde kurumsal bir yapı içerisie girerek sosyal ve teknolojik alanda başta bölgemizin ve Ülkemizin en etkili en faydalı ufkunda geleceği olan seçkin bir topluluk olmak ve farkımızı ortaya koymaktır.


0
Facebook
0
Twitter
0
Instagram
0
YouTube
0
Toplam Üye